Reference

Dcerka Klárka navštěvovala jesličky necelé 2 roky, z počátku jen dva dny v týdnu, potom celotýdenní až do doby přechodu do státní školky. Na dobu v jesličkách dodnes Klárka vzpomíná, stejně tak i na tety a její oblíbenou Betynku. Zařízení je opravdu rodinného typu na profesionální úrovni, paní ředitelka nám vyšla vždy a ve všem maximálně vstříc. Byli jsme spokojeni jak z hlediska hlídání, tak co se týče rozvoje dítěte. Dodnes vidím na dcerce, že čerpá z toho všeho co ji v jesličkách naučili a tím i umožnili snadný přestup do velké školky, kde je nyní naprosto samostatná a paní učitelky si ji nemohou vynachválit. Jesličky nabízeli celou řadu aktivit, jako byla logopedie, lekce angličtiny, Canisterapie a hrátky v solné jeskyni, které Klárka opravdu milovala. Jsem nesmírně ráda, že nám Jesličky vstoupily do cesty a mnohokrát za všechno děkuji.

Petra a Klárka Hansenovi


Na jesličky Betynka moc  vzpomínáme. Velice jste nám pomohli, Maty byl perfektně připravený na školku. Moc se mu v ní líbí. Před deseti měsíci se mu narodila sestřička Kristýnka a pokud budeme potřebovat někdy jesličky určitě jen Vás. Maty už je předškolák a je moc šikovný. Děkujeme Vám strašně moc za první krůček do života, který jste mu usnadnili. Se srdečným pozdravem a přáním ať se Vám daří a jste pořád nejlepší jesličky.

Zdravíme Veronika Kallasová a Matyášek Pokorný

 


Pro hledání jestliček jsme se rozhodli, když bylo synovi 2 a půl roku. Cítili jsme, že už se potřebuje zapojit do kolektivu a poznat i jiné prostředí, než to domácí. Vybrali jsme jesličky Betynka a jsme za své rozhodnutí moc rádi. Jonáš do jesliček docházel rok a byl v nich velice spokojený. Nenásilnou a hravou formou se v mnoha věcech (od oblékání až po jídlo) osamostatnil a je vidět, že mu jesličky a především tety z jesliček přirostly k srdci. My rodiče jsme ocenili vstřícnost, rodinné prostředí a rozvíjení dětské fantazie při hrách a výtvarném snažení.
Děkujeme a přejeme Betynce mnoho spokojených dětí a rodičů do dalších let!

Iva a Jonáš Kružíkovi